Πωλητής Ιατρικών Ειδών

Εταιρία ιατρικών ειδών με έδρα το Γέρακα, αναζητά εξωτερικό πωλητή.

Περιγραφή Θέσης:
- Προετοιμασία, υλοποίηση & παρακολούθηση πλάνου ανάπτυξης πελατολογίου
- Δημιουργία και διαχείριση σχέσεων με νέους και υφιστάμενους πελάτες
- Διαπραγμάτευση όρων συνεργασίας
- Αποστολή προσφορών και παρακολούθηση αυτών
- Δειγματισμός & παρουσίαση προϊόντων
- Υποστήριξη μετά την πώληση
- Παρακολούθηση και είσπραξη χρεωστικών υπολοίπων πελατών

Απαραίτητα Προσόντα:
- Ηλικία 25-35
- 2-4 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, κυρίως σε πωλήσεις B2B
- Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
- Πελατοκεντρική προσέγγιση και εστίαση στην επίτευξη στόχων
- Γνώση χειρισμού Η/Υ
- Καλή γνώση αγγλικής (προφορικά & γραπτά)
- Επιθυμητό Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ σε τομέα marketing ή σε τομέα υγείας
- Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
- Ευελιξία μετακίνησης σε περιοχές εκτός ΑΘηνών

Προσφέρουμε:
- Βασικός μισθός & bonus
- Εταιρικό ΙΧ & τηλέφωνο
- Συνεχής εκπαίδευση
- Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης

Βασικές Πληροφορίες
Τύπος απασχόλησης:
Πλήρης Απασχόληση
Επαγγελματικό Πεδίο.:
Πωλήσεις
Τοποθεσία
Περιοχή:
Διευθυνση:
Ελλάδα
admed.tat@gmail.com