ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Η εταιρεία Excel Α.Ε. με έδρα τον Πειραιά και με αντικείμενο εργασιών την εισαγωγή, εμπορία και διανομή επωνύμων ειδών γραφής, σχολικών ειδών, ειδών γραφείου και παιχνιδιών, ενδιαφέρεται να προσλάβει:

Στέλεχος πωλήσεων για το κανάλι του βιβλιοχαρτοπωλείου
Περιγραφή Θέσης
• Διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου και ανάπτυξη νέου
• Παρακολούθηση και διαχείριση σημείων πώλησης
• Πραγματοποίηση και οργάνωση επισκέψεων
• Επίτευξη στόχων πωλήσεων
Απαιτούμενα προσόντα
• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/IEK, πωλήσεων ή/και marketing ή/και οικονομίας
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον πεντε (5) ετών σε πωλήσεις στον κλάδο του βιβλιοχαρτοπωλείου ή γενικότερα καταναλωτικών ειδών ή τροφίμων
• Εμπειρία στην πώληση στο κανάλι των Χονδρεμπόρων και μεγάλων πελατών
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας σε προφορική και γραπτή επικοινωνία
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού tablet, ΗΥ και εφαρμογών MS Office
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, διαπραγμάτευσης και ευελιξίας
• Άνεση στη δημιουργία διαπροσωπικών σχέσεων
Παροχές
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό,
• Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Στείλτε το βιογραφικό σας στην διευθηνση gm@excelpen.gr

Βασικές Πληροφορίες
Τύπος απασχόλησης:
Πλήρης Απασχόληση
Επαγγελματικό Πεδίο.:
Πωλήσεις
Τίτλος Σπουδών:
Marketing / Sales
Απαιτήσεις
Βαθμός:
Άλλο
Χρόνια Εμπειρίας:
3 - 5 χρόνια
Προσόντα:
MS Office (in general)
Απαιτούμενες Γλώσσες:
Aγγλικά: Advanced
Τοποθεσία
Περιοχή:
Διευθυνση:
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 39
ΚΑΜΙΝΙΑ
18541  ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ελλάδα