Αθήνα

ΘΕΡΜΟΫΔΡΑΥΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΥ

CLIMATHERM LTD
Περιοχή:
Τύπος απασχόλησης:

Από Τεχνική Εταιρεία Η/Μ Εγκαταστάσεων ζητούνται για την κάλυψη 2 θέσεων εργασίας πλήρους απασχόλησης: Ένας τεχνίτης Θερμοϋδραυλικός με 5 έτη εμπειρία σε Η/Μ Εγκαταστάσεις (Δίκτυα Υδραυλικά, Αποχετ

ΤΑΜΕΙΟ - ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗ

COSMODATA
Περιοχή:

TAMIA Καταστήματος Λιανικής Πώλησης / ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗ
Αναζητούμε Ταμίες για τα Καταστήματα Αθήνας, Περιστερίου, Γλυφάδας και Μεταμόρφωσης.
Περιγραφή Θέσης

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ - ΒΟΗΘΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗ

Περιοχή:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ - ΒΟΗΘΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΙΜΟ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΕΤΗ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΘΕΣΗ. ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ. ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ. ΤΗΛ.

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΖΗΤΕΙΤΑΙ

Περιοχή:

Εταιρεία Α.Π.Ε. ζητά νέα/νέο ηλεκτρολόγο μηχανικό και μηχανικό ηλεκτρονικών υπολογιστών, με γνώσεις διεθνούς διαδικτυακού marketing. Δεκτή και ημιαπασχόληση.

Τεχνικός Υποστήριξης Συστημάτων

ΙΔΡΥΜΑ ΜΕΙΖΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ
Περιοχή:

Ζητείται Τεχνικός Υποστήριξης Συστημάτων
Επιθυμητά προσόντα:
Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
Γνώση Mac
Υποστήριξη hardware και software

ΟΔΗΓΟΣ

Περιοχή:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΣΕ ΝΕΟ ΚΟΣΜΟ, ΑΛΙΜΟΣ, ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΕΤΗ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΘΕΣΗ. ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ. ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ. ΤΗΛ.

Σελίδες

Subscribe to RSS - Αθήνα